Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 20 lutego
Imieniny: Leona, Zenobiusza
Czytających: 6127
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: PiS myśli o zabezpieczeniach. Po tragedii w Łodzi

Wtorek, 19 października 2010, 13:40
Aktualizacja: 13:40
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: PiS myśli o zabezpieczeniach. Po tragedii w Łodzi
Fot. TEJO
Po tragicznych wydarzeniach w Łodzi, gdzie – po ataku 62–latka na Biuro Poselskie Prawa i Sprawiedliwości – zginął asystent europosła, zaś asystent posła został ciężko ranny – jeleniogórska placówka partii rozważa podniesienie „progu bezpieczeństwa”.

Do siedziby PiS przy ulicy Długiej (znajdują się też tam biura Platformy Obywatelskiej), wejść może każdy. Nie ma domofonu, a drzwi pozostają otwarte dla zainteresowanych w godzinach otwarcia lokalu Prawa i Sprawiedliwości.

Być może, po tym, co stało się dziś w Łodzi, Biuro Poselskie w Jeleniej Górze nie będzie już tak łatwo dostępne i wprowadzone zostaną zabezpieczenia. – Do tej pory nie braliśmy pod uwagę takiej możliwości, ale teraz rozważymy ją – usłyszeliśmy w siedzibie partii.

Przypomnijmy, że dziś w Łodzi działaczy Prawa i Sprawiedliwości zaatakował uzbrojony w nóż i broń palną 62-letni mężczyzna. Zginął asystent europosła, a asystent posła ciężko ranny trafił na stół operacyjny. Policja zatrzymała sprawcę. W wypowiedzi dla mediów Jarosław Kaczyński, prezes PiS, powiedział, że te wydarzenia są skutkiem kampanii nienawiści wzniecanej przez środowiska przeciwne Prawu i Sprawiedliwości.

Sonda

Czy będziesz płacił podatek kościelny?

Oddanych
głosów
675
Tak
19%
Nie
81%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak czytanie zmienia mózg?
Rozmowy Jelonki
Miliardy dla Polski z SAFE
 
Pogoda
Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa
 
Kultura
Kalina i "Dziewczyna z 4 G"
 
Aktualności
Mysłakowice Open 2026 – turniej szachowy i zabawa dla mieszkańców
 
Aktualności
Podgórzyn wzmacnia strażaków
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group