Wtorek, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 2650
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Pirat kryminalista znów za kratkami

Piątek, 25 lipca 2008, 8:03
Aktualizacja: 8:04
Autor: Marcin Kaszuba
Spowodował poważny wypadek drogowy, a wcześniej siedział w więzieniu za rozboje i narkotyki. Warunkowo opuścił celę i znów do niej powrócił.

To Wojciech K., który kierując samochodem Hyundai, na łuku drogi we wsi Brunów, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu doprowadzając do przewrócenia samochodu.

W wyniku wypadku kierowca doznał licznych obrażeń ciała. Pasażerowie: 25 letnia mieszkanka Lwówka Śląskiego doznała ogólnych potłuczeń, a 28-letni lwówczanin przypłacił zdarzenie urazem głowy, złamaniem nosa i kontuzją kręgosłupa. W ciężkim stanie leży w lwóweckim szpitalu. Trzecia pasażerka wyszła z wypadku bez szwanku, bo zapięła pasy bezpieczeństwa.

Wojciech K. to osoba znana wymiarowi sprawiedliwości. Był karany m.in. za posiadanie bardzo dużej ilości narkotyków, pobicia itp. Sprawca wypadku kilka miesięcy temu opuścił warunkowo Areszt Śledczy w Jeleniej Górze. We wrześniu miał się zgłosić do odsiadki pozostałej części wyroku. Wrócił tam wcześniej. Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec pirata trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group