Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 22 listopada
Imieniny: Marka, Stefana
Czytających: 10844
Zalogowanych: 92
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Piotr Płaza „Płazior” w Muzeum Przyrodniczym

Środa, 2 kwietnia 2014, 7:47
Aktualizacja: Sobota, 5 kwietnia 2014, 8:55
Autor: Manu
Jelenia Góra: Piotr Płaza „Płazior” w Muzeum Przyrodniczym
Fot. Organizator
Dzisiaj (2 kwietnia, w środę) o godz. 19.00 w Muzeum Przyrodniczym w Cieplicach (przy ul. Cieplickiej 11 A w Zespole Pocysterskim) w koncercie piosenki autorskiej wystąpi Piotr Płaza „Płazior”, znany poeta, bard i wędrowiec rodem z Piechowic, stały bywalec festiwali i przeglądów piosenki poetyckiej oraz laureat wielu nagród.

Piotra Płazę „Płaziora”, który wcześniej występował jako Burda Duo, znają przede wszystkim koneserzy dobrego brzmienia i niebanalnych słów oraz miłośnicy poezji śpiewanej i piosenki autorskiej, od której oczekują czegoś więcej niż tylko kilku taktów prostej melodii.

Jego pełne zadumy kompozycje przy akompaniamencie gitary były wielokrotnie nagradzane, m.in. odebrał nagrodę za drugie miejsce na IV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Turystycznej KROPKA 2010 - Przeglądzie Utworów z Charakterem PUCH. Jest wielokrotnym laureatem Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdy Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie, m.in. nagrody im. Wojtka Bellona i nagrody Kuby Wenzla.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia także przed koncertem u organizatora. Rezerwacja tel.: 602-236-535.

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
453
Tak
36%
Nie
58%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Potop szwedzki – historia animowana
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Powiat wygrał z firmą Urbit
 
Karkonosze
Joanna i Daniel Staniszewscy kończą remonty w schronisku "Nad Łomniczką"
 
Aktualności
21 listopada – Dzień Życzliwości
 
Inwestycje
Kończą budować rondo
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group