Niedziela, 28 lutego
Imieniny: Lecha, Romana
Czytających: 4813
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Warszawa: Piotr Cieśliński trenował z mistrzem

Piątek, 25 listopada 2011, 18:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 28 listopada 2011, 18:51
Autor: MDvR
Warszawa: Piotr Cieśliński trenował z mistrzem
Fot. użyczone
Piotr Cieśliński, prezes i zawodnik Karkonoskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai brał udział w dniach 19–20 listopada w Warszawie w najbardziej prestiżowej gali Kokoro Cup (tym razem jako widz) i seminarium z obecnym mistrzem świata z Tokio sensei’em Tsukamoto.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie zarówno sportowym jak i organizacyjnym. W turnieju wzięli udział zawodnicy z m.in. Litwy, Węgier, Czech i co najważniejsze Japonii. Galę uświetnił występ finalisty The Voice of Poland Rafała Brzozowskiego, koncert fortepianowy Wawrzyńca Praska oraz podniebny występ artystyczny uczestniczki Mam Talent Anny Komorowskiej. Swoje umiejętności zaserwowała ponadto Ilona Gumowska, która kilkuminutowym występem "w sieci" zaparła dech w piersiach zgromadzonej publiczności. Nie zabrakło widowiskowych pokazów młodych karateków i testu tamashiwarii (łamania martwych przedmiotów).

Drugiego dnia Piotr Cieśliński podwyższał swoje kwalifikacje instruktorskie oraz zawodnicze pod okiem samego mistrza Tsukamoto z Tokio. Spotkanie z sensei’em Tsukamoto było niezwykłym doświadczeniem, spotkaniem przybliżającym duchowość Japonii oraz filozofię walki i treningu. Przebieg gali był relacjonowany przez TVP Sport. Galę zakończyła uroczysta Sayonara z daniami japońskimi i after party w klubie Maska w Warszawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group