Czwartek, 6 października
Imieniny: Artura, Brunona
Czytających: 2497
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pink Floyd w Zdrojowym Teatrze Animacji

Poniedziałek, 5 stycznia 2015, 8:10
Aktualizacja: 11:41
Autor: Org
Jelenia Góra: Pink Floyd w Zdrojowym Teatrze Animacji
Fot. Archiwum Zespołu
Zapraszamy na wyjątkowy koncert, złożony z utworów Pink Floyd, który odbędzie się w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze (15.01) o godz. 19.00. Koncertowi będą towarzyszyć m.in. projekcje filmowe, wyjątkowa oprawa świetlna i scenografia oraz występ chóru dziecięcego pod kierunkiem Gabrieli Kowalewskiej.

Występ Spare Bricks jest muzyczną podróżą w przeszłość przez klasyczne albumy Pink Floyd, takie jak: Dark Side Of The Moon, Wish You Were Here czy The Wall. Każda z nich stała się kamieniem milowym w historii muzyki rockowej. Kto nie zna takich przebojów jak “Another Brick In The Wall”, “Money” czy “Wish You Were Here”. Przestrzenny, energetyczny, psychodeliczny i multimedialny występ Spare Bricks jest hołdem złożonym jednemu z najlepszych zespołów wszechczasów.

Jako pierwszy polski zespół dostał się do prestiżowego grona najlepszych coverbandów Pink Floyd, prowadzonego przez jeden z najbardziej znanych na świecie floydowskich portali internetowych pinkfloydz.com Muzycy koncertują z tym projektem od 2012 roku, grając na terenie całej Polski oraz zbierając entuzjastyczne recenzję swoich występów. Wyjątkowym wydarzeniem w historii zespołu był wspaniale przyjęty występ w filharmonii Warmińsko-Mazurskiej, gdzie scenografię tworzył dwumetrowy mur, a koncertowi towarzyszył występ chóru dziecięcego, teatru tańca Pryzmat i pokaz laserów. Ponad pół tysiąca biletów sprzedano w rekordowym czasie.

Spare Bricks jest zespołem wyjątkowym, ponieważ jest pierwszym na świecie coverbandem Pink Floyd z kobiecym wokalem, co sprawia, że utwory tez zyskują świeżość i oryginalność, a także dbając o każdy szczegół wykonawczy, pozostawiają pole dla autorskiej interpretacji.

Skład zespołu: Agnieszka Szpargała – wokal, saksofon, Jacek Aumüller – bas, wokal, Paweł Wrocławski – gitary, Tomek Gadzina – klawisze, Michał Słupski – perkusja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group