Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 5936
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pink Floyd "The Wall" po polsku w JCK

Sobota, 6 października 2018, 6:21
Aktualizacja: Niedziela, 7 października 2018, 4:50
Autor: Org
Jelenia Góra: Pink Floyd "The Wall" po polsku w JCK
Fot. Użyczone/Organizator
Koncert "THE WALL po polsku" odbędzie się 1 grudnia o godz. 18.00 ow sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury, przy ul. Bankowa 28/30.

Przypadające w 2019 roku czterdziestolecie albumu „The Wall” to dobra okazja, by odczytać na nowo przesłanie zespołu Pink Floyd. Czy stworzone w głównej mierze przez Rogera Watersa dzieło to tylko historia odgradzającego się od świata z każdą cegłą w murze Pinka, czy może bardziej uniwersalna opowieść? Dzięki zespołowi Spare Bricks, który podczas serii jubileuszowych koncertów przedstawi całkowicie polską wersję „The Wall”, będzie można przekonać się, czy przesłanie albumu jest aktualne.

Z okazji czterdziestolecia albumu „The Wall” zespół Spare Bricks w wyjątkowy sposób odświeża pamięć o tym wspaniałym dziele. Zespół zaprasza na koncerty, na których wykonuje całkowicie po polsku podwójną płytę „The Wall”. Koncerty Spare Bricks to, w nawiązaniu do oryginału, zawsze wyjątkowe widowiska. Tym razem grupa zaproponuje zupełnie nową oprawę wizualną, mającą wzmocnić wymowę albumu. Uzupełnieniem prawie półtoragodzinnego programu „The Wall” będą utwory z innych, równie ważnych płyt, już w oryginalnych wersjach.

Na koncertach „The Wall po polsku” usłyszymy zespół w składzie: Agnieszka Szpargała – śpiew, saksofon, Jacek Aumüller – gitara basowa, śpiew, gitara 12-strunowa, Paweł Wrocławski – gitara elektryczna, gitara akustyczna, Adam Jęczmyk – śpiew, gitara elektryczna, gitara akustyczna, Arkadiusz Spanier – instrumenty klawiszowe, akordeon, Michał Słupski – perkusja. Autorem polskich słów „The Wall” jest Robert Zienkiewicz, który przygotował tłumaczenie we współpracy z zespołem.

Bilety do nabycia: On Line: http://www.bilety.jck.pl/strona1.aspx

Punkty Stacjonarne: Kasa biletowa Jeleniogórskiego Centrum Kultury ul. Bankowa 28/30

Twoja reakcja na artykuł?

5
83%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group