Sobota, 31 października
Imieniny: Augusta, Krzysztofa
Czytających: 6270
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piłkarskie ostatki

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Poniedziałek, 24 czerwca 2013, 18:43
Aktualizacja: 18:56
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W minioną sobotę i niedzielę rozegrane zostały ostatnie serie spotkań w niższych klasach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych spotkań, a także końcowe tabele.

30. kolejka klasy okręgowej
Leśnik Osiecznica – Twardy Świętoszów 4:1
Jawa Otok – GKS Warta Bolesławiecka 3:2
Bazalt Sulików – Victoria Ruszów 3:9
Pogoń Świerzawa – Olimpia Kamienna Góra 1:2
Mitex Podgórzyn – Czarni Lwówek Śląski 5:0
Piast Wykroty – Włókniarz Mirsk 4:2
Lotnik Jeżów Sudecki – BKS Bobrzanie Bolesławiec 0:1
Kwisa Świeradów Zdrój – Piast Dziwiszów 2:2

Tabela klasy okręgowej
1. BKS Bolesławiec--------30 – 80 – 107-23
-----
2. Włókniarz Mirsk---------30 – 69 – 108-33
3. Piast Wykroty-----------30 – 54 – 78-54
4. Leśnik Osiecznica--------30 – 50 – 58-40
5. Victoria Ruszów----------30 – 49 – 71-60
6. Twardy Świętoszów-----30 – 46 – 64-57
7. Olimpia Kamienna G.-----30 – 43 – 55-90
8. Lotnik Jeżów Sudecki----30 – 41 – 57-47
9. Mitex Podgórzyn---------30 – 38 – 62-49
10. Czarni Lwówek Śl.------30 – 38 – 56-62
11. Piast Dziwiszów---------30 – 34 – 45-51
12. Pogoń Świerzawa-------30 – 33 – 49-77
-----
13. GKS Warta Bolesł.-------30 – 31 – 43-61
14. Kwisa Świeradów Zdr.---30 – 31 – 43-73
15. Jawa Otok----------------30 – 26 – 45-95
16. Bazalt Sulików------------30 – 22 – 36-105

Zaległa 16. kolejka klasy A – grupa I
Victoria Czadrów – Dolomit Pisarzowice 3:2
Orzeł Lubawka – Lechia Piechowice 5:2
Olimpia II Krzeszów – KS 1946 Chełmsko Śląskie 1:4
Orzeł Wojcieszów – KS Łomnica 3:3
Czarni Strzyżowiec – Orzeł Mysłakowice 0:2
Chojnik Jelenia Góra – Nysa Wolbromek 5:0
Piast Bolków – Woskar Szklarska Poręba 2:1

Tabela klasy A – grupa I
1. Orzeł Lubawka------------26 – 64 – 71-33
-----
2. Orzeł Wojcieszów---------26 – 55 – 85-42
3. KS 1946 Chełmsko Śl.-----26 – 55 – 67-27
4. Piast Bolków----------------26 – 49 – 72-43
5. KS Łomnica-----------------26 – 46 – 62-41
6. Pagaz Krzeszów-----------26 – 43 – 66-41
7. Nysa Wolbromek-----------26 – 38 – 54-57
8. Lechia Piechowice----------26 – 34 – 45-47
9. Woskar Szklarska Poręba-26 – 31 – 50-51
10. Chojnik Jelenia Góra------26 – 29 – 52-80
11. Orzeł Mysłakowice--------26 – 27 – 39-56
-----
12. Victoria Czadrów----------26 – 18 – 44-77
13. Dolomit Pisarzowice-------26 – 15 – 37-79
14. Czarni Strzyżowiec--------26 – 13 – 28-98

Zaległa 16. kolejka klasy A – grupa II
Włókniarz Leśna – LZS Porajów-Kopaczów 18:2
LZS Kościelnik – Chmielanka Chmieleń 4:2
Górnik Węgliniec – Skalnik Rębiszów 3:1
LZS Radostów – Orliki Węgliniec 3:2
Olsza Olszyna Lubańska – Stella Lubomierz 3:5
Błękitni Studniska Dolne – Cosmos Radzimów 3:1
Gryf Gryfów Śląski – Pogoń Markocice 4:2

Tabela klasy A – grupa II
1. Włókniarz Leśna------------26 – 62 – 132-38
-----
2. Orliki Węgliniec--------------26 – 53 – 93-45
3. Stella Lubomierz-------------26 – 50 – 93-64
4. Olsza Olszyna Lubańska---26 – 47 – 70-48
5. Błękitni Studniska Dolne----26 – 39 – 73-82
6. Cosmos Radzimów----------26 – 39 – 55-40
7. Pogoń Markocice------------26 – 37 – 62-65
8. LZS Radostów---------------26 – 36 – 59-65
9. Skalnik Rębiszów------------26 – 32 – 54-78
10. Górnik Węgliniec-----------26 – 31 – 43-73
11. Gryf Gryfów Śląski---------26 – 30 – 54-66
12. LZS Kościelnik---------------26 – 28 – 40-59
-----
13. Chmielanka Chmieleń------26 – 20 – 42-81
14. LZS Porajów-Kopaczów---26 – 12 – 43-109

Zaległa 16. kolejka klasy A – grupa III
Olimpia Jędrzychowice – KS Stare Jaroszowice 4:1
LZS Brzeźnik – LKS Dobra 5:1
GKS Raciborowice – GKS Iwiny 4:0
LKS Ocice – Cosmos Milików 3:0 (wo)
Iskra Łagów – GKS Tomaszów Bolesławiecki 5:1
Sparta Zebrzydowa – LZS Łaziska 9:0
KS Łąka – Hutnik Pieńsk 1:3

Tabela klasy A – grupa III
1. Hutnik Pieńsk-------------26 – 62 – 96-33
-----
2. Olimpia Jędrzychowice--26 – 54 – 95-45
3. Sparta Zebrzydowa-----26 – 54 – 77-38
4. GKS Raciborowice--------26 – 53 – 69-44
5. Iskra Łagów--------------26 – 48 – 77-50
6. LZS Brzeźnik---------------26 – 44 – 58-52
7. LKS Ocice------------------26 – 39 – 54-55
8. GKS Tomaszów Bolesł.---26 – 34 – 41-54
9. KS Stare Jaroszowice----26 – 30 – 53-69
10. KS Łąka-------------------26 – 29 – 53-66
11. GKS Iwiny-----------------26 – 27 – 33-62
12. LZS Łaziska---------------26 – 26 – 38-65
-----
13. LKS Dobra-----------------26 – 25 – 35-70
14. Cosmos Milików-----------26 – 2 – 9-85

Zaległa 12. kolejka klasy B – grupa I
Potok Karpniki – Bóbr Opawa 8:3
Czarni Przedwojów – Gnejs Ogorzelec 10:0
Lesk Sędzisław – Uran Okrzeszyn 9:0
Orły Lipienica – Spójnia Sady 5:1
Bóbr Marciszów – LZS Janiszów 8:0
Dragon Miszkowice – Amfibolit Leszczyniec 1:4

Tabela klasy B – grupa I
1. Czarni Przedwozów----22 – 61 – 114-24
-----
2. Potok Karpniki-----------22 – 51 – 72-35
3. Lesk Sędzisław----------22 – 49 – 91-50
4. Orły Lipienica------------22 – 39 – 68-41
5. Bóbr Marciszów----------22 – 39 – 49-35
6. Amfibolit Leszczyniec---22 – 36 – 63-45
7. Spójnia Sady-------------22 – 30 – 72-74
8. Gnejs Ogorzelec---------22 – 23 – 42-67
9. Dragon Miszkowice------22 – 20 – 45-54
10. Uran Okrzeszyn--------22 – 18 – 46-87
11. LZS Janiszów-----------22 – 10 – 20-81
12. Bóbr Opawa-------------22 – 7 – 32-127

Zaległa 14. kolejka klasy B – grupa II
Olimpia II Kowary – Sokół Sokołowiec 5:0
Halniak Miłków – Pub Gol II Jelenia Góra 3:3
Juvenia Rybnica – LZS Kostrzyca 6:2
Rudawy Janowice Wielkie – GLKS Czernica 3:0
KS Maciejowa – Karpatia Karpacz 5:1
Lotnik II Jeżów Sudecki – Bobry Wojanów 4:2

Tabela klasy B – grupa II
1. Olimpia II Kowary-------24 – 61 – 127-41
-----
2. Rudawy Janowice W.---24 – 55 – 77-33
3. KS Maciejowi-------------24 – 45 – 70-54
4. Karpatia Karpacz--------24 – 41 – 52-57
5. Sokół Sokołowiec--------24 – 35 – 55-45
6. Halniak Miłków-----------24 – 34 – 51-43
7. Lotnik II Jeżów Sudecki-24 – 33 – 79-69
8. Bobry Wojanów----------24 – 33 – 65-51
9. Pub Gol II Jelenia Góra--24 – 27 – 52-78
10. Juvenia Rybnica--------24 – 25 – 65-87
11. GLKS Czernica-----------24 – 24 – 47-79
12. Hottur Borowice---------24 – 20 – 54-104
13. LZS Kostrzyca-----------24 – 13 – 38-91

Zaległa 14. kolejka klasy B – grupa III
Pogoń Wleń – Bazalt Wojciechów 15:1
Sudety Giebułtów – Rolnik Rząsiny 6:2
LZS Radogoszcz – Olsza II Olszyna Lubańska 1:4
Włókniarz II Mirsk – LZS Henryków 5:0

Tabela klasy B – grupa III
1. Włókniarz II Mirsk------20 – 52 – 95-19
-----
2. LZS Zaręba--------------20 – 45 – 74-39
3. Olsza II Olszyna Lub.---20 – 40 – 57-41
4. Pogoń Wleń--------------20 – 37 – 78-44
5. Sudety Giebułtów-------20 – 33 – 64-54
6. LZS Pisarzowice----------20 – 31 – 49-37
7. Fatma Pobiedna----------20 – 28 – 60-57
8. LZS Henryków------------20 – 24 – 50-55
9. Rolnik Rząsiny------------20 – 14 – 55-77
10. LZS Radogoszcz--------20 – 10 – 30-78
11. Bazalt Wojciechów------20 – 3 – 25-136

Tabela klasy B – grupa IV
1. Chrobry Nowogrodziec---18 – 52 – 129-13
-----
2. TS Parzyce-----------------18 – 49 – 84-18
3. LZS Niwnice----------------18 – 32 – 41-43
4. Orzeł Gościszów-----------18 – 27 – 38-50
5. LZS Kotliska----------------18 – 27 – 55-55
6. LZS Sobota-----------------18 – 24 – 44-51
7. Granit Gierałtów-----------18 – 22 – 65-63
8. Roan Tomisław-------------18 – 16 – 37-70
9. Zbylut Zbylutów------------18 – 12 – 31-81
10. Kwisa Kierżno--------------18 – 0 – 9-89

Tabela klasy B – grupa V
1. Majdan Bolesławice----18 – 39 – 73-28
-----
2. LKS Kraśnik Dolny------18 – 33 – 61-37
3. LKS Mierzwin------------18 – 30 – 36-31
4. Znicz Kruszyn-----------17 – 29 – 67-44
5. LZS Nowa----------------18 – 26 – 32-34
6. Kolonia Bolesławiec-----18 – 25 – 52-39
7. GKS Gromadka-----------18 – 24 – 52-36
8. Rybak Parowa-----------18 – 21 – 47-66
9. Bóbr Dąbrowa Bolesł.---18 – 17 – 31-78
10. KS Trzebień--------------17 – 6 – 23-81

Tabela klasy B – grupa VI
1. Orzeł Platerówka-------14 – 40 – 59-20
-----
2. Sudety Sieniawka------14 – 29 – 57-21
3. Orzeł Kostrzyna--------14 – 27 – 46-33
4. WKS Żarki Średnie------14 – 21 – 36-43
5. Jaśnica Opolno Zdrój---14 – 17 – 37-37
6. Przyszłość Dłużyna-----14 – 16 – 32-40
7. LZS Ręczyn---------------14 – 13 – 32-48
8. Piast Czerwona Woda---14 – 1 – 10-67

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group