Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 9009
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gliwice/Jelenia Góra: Piłkarki są już po obozie

Piątek, 7 sierpnia 2009, 13:09
Aktualizacja: Sobota, 8 sierpnia 2009, 11:36
Autor: ahawer
Gliwice/Jelenia Góra: Piłkarki są już po obozie
Fot. kprjeleniagora.ubf.pl
Piłkarki ręczne KPR Jelenia Góra zakończyły dziesięciodniowy obóz techniczno–taktyczny w Gliwicach.

W czasie zgrupowania jeleniogórzanki rozegrały pięć meczów sparingowych: z Ruchem Chorzów, Pogonią Żory, Sośnicą Gliwice, SPRem Olkusz. Nasze zawodniczki wracają do Jeleniej Góry z bilansem dwóch zwycięstw (Ruch 27:22, Sośnica 25:21) i trzech porażek (Ruch 29:35, Pogoń 23:24, Olkusz 31:35).

Para trenerów, Zdzisław Wąs i Dila Samadowa mogli w tych konfrontacjach sprawdzić nowe nabytki: Martynę Popielarz, Paulinę Bułak, Gosie Kaciuban, Edytę Kuc, Annę Świdzińską, Darie Krajewską oraz powracającą na parkiet Joannę Załogę. Trenerzy zgodnie, dobrze, ocenili występy wszystkich wymienionych zawodniczek. Pozostałe szczypiornistki włożyły bardzo dużo sił i zaangażowania w okres przygotowawczy, co znacznie wpłynęło na ich ogólne zmęczenie.

"Nie możemy patrzeć na wyniki tych spotkań. Nie ważne czy wygraliśmy pięcioma bramkami, czy przegraliśmy sześcioma, ważne jest to że drużyna się zgrywa, powstaje od nowa. Musimy bardzo dużo i ciężko pracować, bo liga zbliża się dużymi krokami, a w niej każdy punkt będzie dla Nas na wagę złota"- powiedział Zdzisław Wąs, trener KPR.

Teraz jeleniogórzanki będą miały 3 dni na regeneracje sił i odpoczynek. Od poniedziałku zaczynają trenować na wynajętej hali w Miłkowie pod Jelenią Góra, bowiem macierzysta hala MOS jest w trakcie remontu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
790
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group