Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 3021
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Piknik Strzelecki w Starej Kamienicy

Piątek, 26 września 2014, 8:54
Aktualizacja: 8:56
Autor: Mea
Region: Piknik Strzelecki w Starej Kamienicy
Fot. Organizator
Strzelnica ASG, pokaz broni, warsztaty służb mundurowych, a także dla dzieci dmuchane zamki i konkursy to część z zaplanowanych atrakcji podczas Pikniku Strzeleckiego. Impreza rozpocznie się o 28 września o godz. 12.00 na stadionie w Starej Kamienicy. Wstęp jest wolny.

W programie: zabawy sportowo-rekreacyjne dla małych i dużych oraz gra terenowa, strzelnica ASG, pokaz broni palnej i sportowej, pokazy i warsztaty służb mundurowych, grup ratowniczych oraz musztry wojskowej, wystawa „Mieszkańcy Gminy Stara Kamienica podczas II wojny światowej”.

Na godz. 13.00 zaplanowano również „Mecz o mistrzostwo KS Stara Kamienica – Cosmos Milików”, a na godz. 14.00 strzeleckie zawody sportowe w kategoriach: karabinek pneumatyczny, łucznictwo (zapisy od godz. 13.15). Impreza potrwa do godz. 18.00. Jak przystało na piknik wojskowy, będzie grochówka i catering.

Partnerzy pikniku: OSP Stara Kamienica, PSP Jelenia Góra, straż graniczna, policja. Projekt dofinansowany jest przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group