Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 8463
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Piknik spółek miejskich z wieloma atrakcjami

Czwartek, 16 września 2021, 12:03
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Piknik spółek miejskich z wieloma atrakcjami
Fot. Przemek Kaczałko
Jeleniogórskie spółki wraz Galerią Sudecką szykują dla mieszkańców miasta i regionu sporo atrakcji, szczególnie dla najmłodszych. III edycja Pikniku Miejskiego odbędzie się w niedzielę (19.09) w godz. 14:00 - 18:00.

Prezesi MZK, MPGK, Term Cieplickich i Wodnika zachęcają do odwiedzenia parkingu Galerii Sudeckiej w najbliższą niedzielę. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji oraz konkurs, gry i zabawy. Główną nagrodą ma być weekend dla dwóch osób w Międzyzdrojach.

We wrześniu obchodzony jest Europejski Tydzień Zrównoważonej Mobilności - w tym roku przypada to w terminie 16-22 września. Hasłem jest "Korzystaj ze zrównoważonej mobilności - dbaj o zdrowie". W związku z tym wspólnie ze spółkami przygotowaliśmy piknik - powiedziała Agata Buśko, prezes MZK, który w tym roku jest głównym organizatorem imprezy.

Jak mówił Włodzimierz Stasiak, spółka MPGK przygotowała m.in. konkursy, wystawę pojazdów elektrycznych, posiłki, konkursy dla dzieci oraz wyjazd na weekend do miasta partnerskiego Jeleniej Góry.

Jako spółka jesteśmy odpowiedzialni na tym festynie za catering, więc zapraszamy na pyszne swojskie jedzenie, a także do naszych specjalistycznych samochodów. Będą specjalne atrakcje dla dzieci - mówiła Katarzyna Wierska-Kuberka, prezes PWiK Wodnik.
Przygotowaliśmy również stoisko edukacyjno-informacyjne. Będą różne animacje, konkursy, kolorowanki, a także wystawimy dwa autobusy - hybrydowy marki Volvo oraz elektryczny Yutong - dodała A. Buśko.

Z kolei Termy Cieplickie przybliżą zakres działalności swojej spółki, a więc nie tylko cieplicki aquapark, ale również zarządzanie obiektami sportowymi. Będą również konkursy z wejściówkami do Term.

Jako Galeria Sudecka cieszymy się, że zostaliśmy zaproszeni do udziału do pikniku - ze swojej strony oprócz zaplecza technicznego, będziemy oferować animacje, nagrody i vouchery - dodał Jakub Nowicki, marketing manager w Galerii Sudeckiej.

Twoja reakcja na artykuł?

13
42%
Cieszy
6
19%
Hahaha
4
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
3%
Złości
7
23%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
406
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group