Wtorek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 2079
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Piknik Rodzinny ze szczytnym celem

Niedziela, 29 października 2017, 6:40
Aktualizacja: Poniedziałek, 30 października 2017, 5:47
Autor: WAC
Szklarska Poręba: Piknik Rodzinny ze szczytnym celem
Fot. WAC
Pod znakiem aktywnej zabawy stał Sportowy Piknik Rodzinny jaki odbył się w sobotę 28 października w hali przy Szkole Podstawowej nr 1 w Szklarskiej Porębie. W tym roku Piknik Rodzinny odbywał się już po raz trzeci.

Imprezę śmiało można określić doskonałą promocją zdrowego i aktywnego trybu życia. Dla najmłodszych przygotowano szereg stacji, gdzie czekały na nich zadania, podczas których musieli się wykazać sprawnością, szybkością, pewną ręką i celnym okiem. Każdy mógł też spróbować swoich sił we wspinaczce na ściance oraz zapolować na ciekawe fanty w loterii fantowej. Na sali dzieci z różnych grup wiekowych rywalizowały też w turnieju piłkarskim, a panie mimo padającej mżawki na boisku „Orlik” grały „w gałę” o Puchar Wlastimila Hofmana.

W trakcie imprezy organizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej prowadzona była zbiórka pieniędzy na rzecz leczenia walczącego z chorobą nowotworową byłego naczelnika Grupy Karkonoskiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Macieja Abramowicza. Ulicami Szklarskiej Poręby przeszedł też marsz różowej wstążki. Jego celem było wsparcie kobiet chorych na raka piersi i zachęcenie do wcześniejszych badań profilaktycznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group