Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 3749
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Piknik Rodzinny ze szczytnym celem

Niedziela, 29 października 2017, 6:40
Aktualizacja: Poniedziałek, 30 października 2017, 5:47
Autor: WAC
Szklarska Poręba: Piknik Rodzinny ze szczytnym celem
Fot. WAC
Pod znakiem aktywnej zabawy stał Sportowy Piknik Rodzinny jaki odbył się w sobotę 28 października w hali przy Szkole Podstawowej nr 1 w Szklarskiej Porębie. W tym roku Piknik Rodzinny odbywał się już po raz trzeci.

Imprezę śmiało można określić doskonałą promocją zdrowego i aktywnego trybu życia. Dla najmłodszych przygotowano szereg stacji, gdzie czekały na nich zadania, podczas których musieli się wykazać sprawnością, szybkością, pewną ręką i celnym okiem. Każdy mógł też spróbować swoich sił we wspinaczce na ściance oraz zapolować na ciekawe fanty w loterii fantowej. Na sali dzieci z różnych grup wiekowych rywalizowały też w turnieju piłkarskim, a panie mimo padającej mżawki na boisku „Orlik” grały „w gałę” o Puchar Wlastimila Hofmana.

W trakcie imprezy organizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej prowadzona była zbiórka pieniędzy na rzecz leczenia walczącego z chorobą nowotworową byłego naczelnika Grupy Karkonoskiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Macieja Abramowicza. Ulicami Szklarskiej Poręby przeszedł też marsz różowej wstążki. Jego celem było wsparcie kobiet chorych na raka piersi i zachęcenie do wcześniejszych badań profilaktycznych.

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
367
Tak
28%
Nie
65%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group