Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 8046
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Piknik rodzinny z Kacperkiem

Środa, 28 maja 2008, 12:58
Aktualizacja: 12:59
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Piknik rodzinny z Kacperkiem
Fot. Angela
Występy maluchów dla mam i tatusiów, w tym wiersze, piosenki i przestawienia to część poprzedzająca piknik rodzinny w przedszkolu "Kacperek" w Jeleniej Górze zorganizowany z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca, który przypada w czerwcu. Po części oficjalnej całe rodziny przeniosły się do ogrodu przedszkola.

W tym roku dopisała pogoda. Świetnie bawiły się również same dzieciaki. Było ognisko, przedszkolna grochówka, ciasto, kawa i napoje. Piknik rodzinny w Kacperku jest tradycją już od lat. Do tej pory był on jednak organizowany pod koniec roku szkolnego. Dzisiaj od godziny 15. kolejna część pikniku dla rodziców dwóch kolejnych grup przedszkolnych.

To świetny pomysł – podsumowywali rodzice maluchów uczęszczających do przedszkola Kacperek na Zabobrzu. Jesteśmy bardzo wdzięczni dyrekcji placówki, że zorganizowała nam tak wyjątkowe spotkanie. Łezka zakręciła się w oku podczas występu, a później dzieci mogły się do woli wybiegać i pobawić. Poza tym takie spotkania sprzyjają integracji również rodziców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group