Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 6834
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pikieta przeciwko niszczeniu demokracji przez rząd

Czwartek, 21 stycznia 2016, 8:38
Aktualizacja: 20:10
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Pikieta przeciwko niszczeniu demokracji przez rząd
Fot. Organizator
W najbliższą sobotę (23.01) w samo południe przy ul. 1 Maja (róg ul. Pocztowej) w Jeleniej Górze odbędzie się pikieta zorganizowana przez Komitet Obrony Demokracji. – Nie protestujemy przeciwko żadnej partii, ale w obronie demokracji, konstytucji i łamanego obecnie prawa – mówi Krzysztof Moździerski, lider stowarzyszenia. – Do udziału w pikiecie zapraszamy mieszkańców całego regionu – dodaje K. Moździerski.

„Mamy prawo do prywatności”, Acta bis robi PiS – pod takimi hasłami Komitet Obrony Demokracji zachęca mieszkańców regionu do wyjścia na ulicę. – W ten sposób chcemy wyrazić sprzeciw wobec polityki prowadzonej przez obecny rząd oraz prezydenta Andrzeja Dudę, który podpisuje wszystkie ustawy podsunięte przez Jarosława Kaczyńskiego – mówi Krzysztof Moździerski. – Będziemy demonstrować przeciwko każdej formie łamania prawa, na ulice będziemy wychodzić aż do skutku – dodaje lider KOD.

Komitet Obrony Demokracji jest obecnie na etapie zawiązywania struktur zarówno w Jeleniej Górze, gdzie pierwsze spotkanie odbyło się 7 stycznia br., jak i w Polsce. Obecnie w Stolicy Karkonoszy zrzesza około 100 członków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (165) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group