Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 7 marca
Imieniny: Pawła, Tomasza
Czytających: 9049
Zalogowanych: 60
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Pijany szesnastolatek chciał ukraść samochód

Poniedziałek, 14 stycznia 2008, 9:41
Aktualizacja: 10:12
Autor: TEJO
Region Jeleniogórski: Pijany szesnastolatek chciał ukraść samochód
Fot. Archiwum
Pojazd marki Mercedes okazał się pokusą dla nastolatka ze Szklarskiej Poręby. Chłopak dodał sobie animuszu alkoholem.

Oficer dyżurny otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące kradzieży pojazdu na parkingu przy ulicy Krasińskiego. Policjanci na miejscu zatrzymali 16–letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby, który siedział w samochodzie marki Mercedes. Właśnie się do niego włamał.

– W trakcie rozmowy z nieletnim funkcjonariusze wyczuli od niego silną woń alkoholu. Badanie wykazało, że chłopak miał blisko 1 promil alkoholu w organizmie – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Usiłowanie kradzieży samochodu nie było jednym przestępstwem , którego dopuścił się na tym parkingu nieletni. 16–latek podejrzany jest również o uszkodzenie czterech innych samochodów, z których pourywał wycieraczki, anteny czy też lusterka. Policjanci ustalają pokrzywdzonych jak i poniesione przez nich straty.

Pijany nastolatek trafił do izby zatrzymań ze względu na swój stan. Odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Sonda

Utrata "prawka" za prędkość także poza terenem zabudowanym?

Oddanych
głosów
353
Bardzo dobry pomysł
63%
Jestem przeciwny/a
30%
Nie mam zdania
7%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Czy można to jeszcze zatrzymać? Cyfrowa matnia nas pożera.
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
Na wiosnę z Jeleniej do Jagodnej
 
Aktualności
UFOLUDEK w Mysłakowicach
 
Kultura
Podróż w czasie na dawną Śnieżkę
 
Aktualności
Techno w Jeleniej Górze – tańsze bilety
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group