Poniedziałek, 22 czerwca
21°C Jelenia Góra
reklamy

Pijany robotnik pojechał koparką po „drinka”

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Trzy i pół promila alkoholu w organizmie miał 34–letni mężczyzna, który usiadł za sterami koparki i pojechał nią po wódkę do sklepu. Po drodze spowodował kolizję: nie miał uprawnień do prowadzenia kolosa.

reklamy
reklamy

Do zdarzenia doszło w Lubaniu. Policjanci zatrzymali pijanego 34-latka, który kierował po drodze publicznej koparką. „Szofer” wsiadł do pojazdu wykorzystując nieuwagę osoby obsługującej maszynę i pojechał do sklepu po alkohol.

Po drodze spowodował kolizję drogową, niszcząc skrzynkę gazowniczą. Jak ustalili policjanci nietrzeźwy kierujący nie posiadał także uprawnień do kierowania. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka