Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 8110
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pijany desperat groził, że skoczy z dachu

Piątek, 11 kwietnia 2014, 8:37
Aktualizacja: 8:39
Autor: 112
Policjanci nie dopuścili do popełnienia samobójstwa przez 29–letniego mężczyznę. Desperat zamierzał skoczyć z dachu mieszkania znajdującego się na IV piętrze. Wcześniej pił alkohol, wszczął awanturę z matką i zakłócał sąsiadom spokój.

W środę (9.04.) około godziny 23.30 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że jeden z mieszkańców wielorodzinnego budynku zakłóca spokój.

Policjanci, którzy pojechali na zgłoszoną interwencję usłyszeli krzyki mężczyzny. Funkcjonariusze zapukali do mieszkania, jednak nikt nie otwierał drzwi. Po chwili z mieszkania wyszła kobieta, która oświadczyła, że jej syn pił alkohol i zaczął się awanturować. Stwierdziła, że obawia się o jego zdrowie i życie, gdyż mężczyzna miał nóż i zamknął się w pokoju. Wyszedł przez okno na dach i zagroził, że z niego skoczy.

- Oficer dyżurny na miejsce skierował policjantów, straż pożarną ,pogotowie oraz policyjnych negocjatorów. Strażacy rozłożyli skokochron, a negocjatorzy rozpoczęli z nim rozmowę. W efekcie udało im się nakłonić go , aby zszedł z dachu i otworzył drzwi. Okazało się, że 29-latek jest nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu wykazało ponad 2 promile – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

- Mężczyzna po zakończonej akcji został przekazany pod opiekę lekarzy – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group