Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 14677
Zalogowanych: 110
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Pijany 19–latek „kierował ruchem” i zniszczył auto

Poniedziałek, 16 czerwca 2014, 13:18
Aktualizacja: 13:20
Autor: 112/ Angela
Ponad dwa promile miał 19–latek, który w sobotę (14.06) około godz. 17.30 stał na drodze w Czernicy i udając, że kieruje ruchem, blokował przejazd. Kiedy jeden z kierowców zatrzymał się by zwrócić mu uwagę, został pobity. Pijany mieszkaniec Jeżowa Sudeckiego zniszczył też samochód kopiąc go i wybijając szybę kamieniem.

Pokrzywdzony powiadomił policję. Funkcjonariusze z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze wspólnie z policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze kilka minut później zatrzymali 19-letniego mężczyznę.

- Został on umieszczony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko dwa promile – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.
Za uszkodzenie samochodu mężczyźnie grozi 5 lat więzienia. Właściciel auta oszacował straty na 900 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
629
Tak
38%
Nie
56%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Zjechał na nartach z Mount Everestu
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Ciekawe miejsca
Sołtysia Góra zaprasza po remoncie
 
Aktualności
Targi zwierząt egzotycznych w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Mieszkańcy Siedlęcina są dumni – mają swoją Miss
 
Kryminał
Oszuści "na wnuczka" zatrzymani przez policję
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group