Niedziela, 11 kwietnia
Imieniny: Filipa, Leona
Czytających: 5736
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Pijani rodzice opiekowali się siedmiomiesięczną córeczką

Poniedziałek, 21 maja 2012, 13:05
Aktualizacja: 13:07
Autor: Angela
Tragicznie mogła zakończyć się opieka nietrzeźwych rodziców nad półroczną dziewczynką. Matka miała ponad 2 promile, a ojciec ponad 3 promile alkoholu. Wyrodni rodzice wczoraj (20.05) zostali zatrzymani przez policję na terenie gminy Mysłakowice.

Policja otrzymała zgłoszenie o nietrzeźwych rodzicach około godziny 16.00. O libacji alkoholowej w jednym z mieszkań na terenie gminy Mysłakowice policję powiadomili sąsiedzi.

- Ze zgłoszenia wynikało, że kobieta wraz z konkubentem najprawdopodobniej po pijanemu opiekują się niemowlęciem.

Pod wskazanym adresem policjanci zastali 37-letniego mężczyznę i 27-letnią kobietę, która spała na łóżku razem ze swoją siedmiomiesięczną córeczką. Policjanci mieli problem z dobudzeniem matki – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

W mieszkaniu było brudno i panował bałagan, a na stole stały puste butelki po alkoholu. Dziewczynka została przewieziona do jednej z jeleniogórskich placówek opiekuńczych. Nietrzeźwi opiekunowie trafili do policyjnego aresztu. O sytuacji został powiadomiony sąd rodzinny. Za narażenia dziecka na utratę życia lub zdrowia grozi do 3 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (74) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group