Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8709
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pijani chuligani z nocnej wracali wycieczki...

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 9 czerwca 2009, 9:34
Aktualizacja: 9:35
Autor: Angela
Najpierw próbowali zniszczyć skrzynki z napojami w Rynku, ale spłoszeni przez ochronę przenieśli się na ulicę Sobieskiego pod budynek PZU, w którym powybijali szyby.

Do chuligańskich wybryków trzech wandali doszło około 2.30 w nocy. Najpierw pojawili się na Placu Ratuszowym, gdzie wzięli się za niszczenie dystrybutorów z zimnymi napojami. Wandali zauważyła jednak ochrona z baru, która spłoszyła całą trójkę.

Dwóch mężczyzn w wieku 21 lat i jeden dziewiętnastolatek przenieśli się na ulicę Sobieskiego, na której wybili dwie szyby w budynku PZU. Na miejsce wezwano strażników miejskich, którzy po penetracji terenu odnaleźli sprawców schowanych w podwórkach kamienic.

Zarówno ochrona PZU, jak i baru na Placu Ratuszowym rozpoznała sprawców. Strażnicy oddali wandali w ręce policji. Cała trójka jest z Jeleniej Góry i w chwili zatrzymania była pijana: od promila alkoholu do dwóch w organizmie
Chuligani staną przed sądem grodzkim, gdzie odpowiedzą za niszczenie mienia, za co grozi im kara grzywny, aresztu lub pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (42) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group