Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 7848
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Pijana żona zadźgała nożem męża

Czwartek, 11 września 2008, 10:11
Aktualizacja: 10:13
Autor: TEJO
Zarzut zabójstwa usłyszała 39–latka z Olszyny Lubańskiej po tym, jak ugodziła nożem swojego małżonka i trafiła prosto w serce. Mężczyzna wykrwawił się i zmarł zanim przyjechało pogotowie.

Do zdarzenia doszło podczas libacji w domu zatrzymanej. Pani domu urządziła sobie z mężem wieczorek przy alkoholu. Wcześniej położyła spać dwoje dzieci. Kiedy poszła do kuchni zrobić zakąskę, 43-latek miał próbować ją uderzyć. Kobieta – jak zeznała – użyła noża w obronie własnej.

Szybko zorientowała się, co uczyniła. Próbowała zatamować krwotok i wezwała pomoc. Ale rana okazała się śmiertelna. Kobieta była pijana: miała dwa promile alkoholu w organizmie. Zatrzymała ją policja, a sąd zdecydował o aresztowaniu na trzy miesiące. Mężobójczyni może spędzić nawet 25 lat więzieniu.

Jak odnotowuje czwartkowa Polska Gazeta Wrocławska, rodzina – w której doszło do tragedii - była uważana za spokojną i zrównoważoną. Dziećmi zajęli się ich bliscy.

Do podobnego dramatu doszło kilka tygodni temu przy ul. Zjednoczenia Narodowego w Cieplicach. Tam również nietrzeźwa kobieta śmiertelnie raniła nożem agresywnego konkubenta. Sprawczyni czeka na rozprawę w areszcie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group