Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 10 maja
Imieniny: Antoniny, Izydora
Czytających: 12073
Zalogowanych: 79
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Pijana za kółkiem z 7–letnim dzieckiem

Środa, 3 lipca 2019, 12:01
Aktualizacja: Czwartek, 4 lipca 2019, 13:40
Autor: 112
Powiat: Pijana za kółkiem z 7–letnim dzieckiem
Fot. Archiwum Policji
Kara pozbawienia wolności do pięciu lat grozi kobiecie, która po pijanemu kierowała samochodem mając zakaz kierowania pojazdami. Przeprowadzone badanie wykazało u niej blisko 1 promil alkoholu. Kobieta w takim stanie wiozła w aucie swoje 7–letnie dziecko.

Dzisiaj (3.07) około godziny 7.40 policjanci jeleniogórskiej drogówki pełniąc służbę na motocyklach w jednej z miejscowości gminy Jeżów Sudecki zauważyli pojazd marki VW. Policjanci postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej, gdyż sposób jazdy kierowcy wskazywał, że mógł być on pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka.

Kierującą pojazdem okazała się 42-letnia mieszkanka powiatu jeleniogórskiego, która jechała ze swoim 7-letnim dzieckiem. W trakcie rozmowy policjanci wyczuli od niej zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało, że kobieta ma blisko 1 promil. Ponadto po sprawdzeniu okazało się, że 42-latka miała do 2.07.2019 roku zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który zlekceważyła, nie posiadała ubezpieczenia, a auto było niesprawne technicznie, w związku czym funkcjonariusze zatrzymali jej dowód rejestracyjny – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Twoja reakcja na artykuł?

8
11%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
3%
Nudzi
1
1%
Smuci
3
4%
Złości
61
81%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy brałaś/eś udział w którymś spotkaniu z kandydatem/tką na prezydenta Polski??

Oddanych
głosów
848
Tak
19%
Nie
71%
Nie interesuję się polityką wcale
10%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
112
Ogień altanki przy stolarni
 
Aktualności
Juwenalia w Jeleniej Górze wystartowały
 
112
Kierowcy w Cieplicach wymagali pomocy policji
 
Kultura
Bilety na techno – zwycięzcy konkursu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group