Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 15 maja
Imieniny: Zofii, Jana
Czytających: 15182
Zalogowanych: 91
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pijana pod kołami

Czwartek, 25 października 2007, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 25 października 2007, 8:45
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Pijana pod kołami
Fot. Archiwum
Piesza ze złamaną nogą w szpitalu po potrąceniu.

40-letnia kierująca samochodem osobowym nie zachowała w środę wieczorem ostrożności i jadąc ulicą Noskowskiego potrąciła na przejściu dla pieszych o 10 lat starszą mieszkankę Zabobrza.

Piesza przechodziła przez jezdnię prawidłowo, ale była pijana. Potknęła się na krawężniku i wpadła prosto pod koła nadjeżdżającego pojazdu. Przewieziono ją do szpitala. Miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Doznała złamania nogi i pozostała hospitalizowana.

W sumie w środę na drogach w Jeleniej Górze doszło do 14 kolizji oraz jednego, wspomnianego, wypadku. Przyczyna większości to nieostrożność kierowców, którzy wciąż nie mogą się oswoić z nadchodzącą jesienią. Stłuczki zdarzają się także w czwartek od samego rana, między innymi, na Osiedlu Robotniczym i ulicy Wolności.

Policja apeluje o zachowanie rozwagi i ostrożną jazdę. Cały dzień ma padać deszcz i mżawka. Drogi są śliskie, a widoczność – ograniczona.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
633
Dobry pomysł
49%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlatego Japończycy nie tyją, mało chorują i żyją dłużej niż Polacy
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
112
Toyota na barierce
 
Aktualności
Moda na recykling
 
Uzdrowisko Cieplice
Termalny relaks dla zdrowia i dobrego samopoczucia
 
Kultura
Muzeum Karkonoskie zaprasza na Noc Muzeów
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group