Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Pijana matka chciała popełnić samobójstwo

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Miała pod opieką pięcioletniego synka, a mimo to upiła się, najadła tabletek i zadzwoniła na policję z informacją, że ma myśli samobójcze – mowa o 31–letniej mieszkance Kowar, do której dzisiaj (4.03) około godz. 4.00 rano wyjeżdżali policjanci.

reklamy

Na miejscu okazało się, że zgłaszająca ma 1,6 promila alkoholu. Do kobiety wezwano pogotowie. Lekarz karetki stwierdził jednak, że 31-latka nie wymaga pomocy.

- Policjanci skontaktowali się z jej mężem, który był w pracy i oddali kobietę pod jego opiekę. Dziecko w tym czasie spało – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka