Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 5773
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pijana klientka zdemolowała „Żabkę”

Sobota, 20 grudnia 2008, 9:12
Aktualizacja: 9:15
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Pijana klientka zdemolowała „Żabkę”
Fot. .....
Sporo strachu najedli się klienci i sprzedawczyni sklepu spożywczego Żabka, po tym jak weszła do niego pijana 50–latka. Kobieta kupiła kartę doładowującą i zażądała zasilenia telefonu komórkowego. Kiedy jej odmówiono zaczęła się odgrażać i zrzucać na podłogę stojące przy kasie słodycze.

Do zdarzenia doszło w sklepie przy ulicy Wolności. Kobieta znana była z podobnych awantur, w które wdawała się z synem. Kiedy ten uległ tragicznemu wypadkowi, przez jakiś czas o kobiecie nie słyszano. Aż do minionej środy, kiedy po godzinie dwudziestej pijana weszła do „Żabki”, kupiła kartę i zażądała zasilenia nią swojego telefonu.

Kiedy sprzedawczyni odmówiła jej pomocy, kobieta podeszła do klientów. Była jednak wulgarna, więc zignorowano ją. Wtedy 50-latka zrzuciła na ziemię wszystkie towary, jakie stały przy kasie. Najprawdopodobniej ukradła też kilka batoników. Całość zarejestrowała kamera przemysłowa zamontowana w sklepie.

Na miejsce wezwano straż miejską, która odwiozła nietrzeźwą do szpitala. Tam jednak awanturnica odgrażała się i wyzywała lekarza i strażników miejskich. Dzięki oficjalnemu zawiadomieniu, jakie złożył właściciel sklepu, kobieta trafi do sądu grodzkiego, gdzie zostanie postawiony jej zarzut zakłócanie porządku publicznego i jeśli nagranie kamery potwierdzi przypuszczenia, również kradzież. Grozi jej kara nawet do pięciu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
686
Jest nowy
6%
1-5 lat
14%
5-10 lat
18%
10-20 lat
43%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Nie mówią po polsku
 
112
Interwencja na Podwalu
 
112
Palił się komin
 
112
Zmarł po wybuchu
 
Kultura
Rozbójnik w Cieplicach
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group