Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 5360
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pijana babcia opiekowała się wnuczętami

Piątek, 6 marca 2009, 9:03
Aktualizacja: 9:04
Autor: TEJO
Podpitą 61–letnią kobietę, pod której „pieczą” było czworo dzieci, zastali policjanci w mieszkaniu znanym stróżom prawa z alkoholowych ekscesów samotnej matki, która – kompletnie pijana – spała smacznie u sąsiada.

Wczoraj około godziny 9.00 dzielnicowi z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w związku z nadużywaniem alkoholu przez 28-letnią jeleniogórzankę, która samotnie wychowywała piątkę dzieci zapukali do jej mieszkania. Postanowili sprawdzić, jak wygląda sytuacja, gdy matka nie spodziewa się wizyty funkcjonariuszy.

– W mieszkaniu policjanci zastali 61-letnią babcię, która opiekowała się czwórką dzieci w wieku od roku do czterech lat (piąte było w szkole) . Matki nie było w domu. W trakcie rozmowy z opiekunką policjanci wyczuli od niej zapach alkoholu. Badanie wykazało u niej ponad 1 promil alkoholu w organizmie – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Policjanci ustalili również, że matka opuściła mieszkanie około północy i do tej pory nie wróciła. Jak się później okazało przebywała u swojego sąsiada. Policjanci poszli tam, aby z nią porozmawiać. Niestety było to niemożliwe, z uwagi na to, że była ona w stanie upojenia alkoholowego.

Wobec tych faktów dzieci zostały umieszczone w jednej z jeleniogórskich placówek wychowawczych. Policja wystąpiła również z wnioskiem do Sądu Rodzinnego o odebranie kobiecie praw rodzicielskich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group