Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 8534
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piętnastoletni wandal na karną kolonię

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 16 listopada 2007, 9:05
Aktualizacja: 9:20
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Kilkanaście przestępstw różnego kalibru ma na swoim koncie nastolatek z Jeleniej Góry. Kradł złom, niszczył mienie. Najbliższe miesiące spędzi w ośrodku wychowawczym w Mogilnie o podwyższonych rygorach.

Zwyrodniałego wyrostka złapała policja po tym, jak w nocy z czwartku na piątek skopał wystawę w jednym ze sklepów i stłukł szybę.

Okazało się, że kartoteka młodocianego zbira jest bogata. – W trakcie prowadzonych czynności operacyjnych policjanci Sekcji ds. Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze ustalili, że chłopak pod koniec października na ulicy Wolności zniszczył dwie tablice reklamowe oraz uszkodził przewody – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Wyrządził szkody na prawie cztery i pół tysiąca złotych.

To jeszcze nie koniec przestępczej działalności nastolatka. Jest on również podejrzany o co najmniej dziewięć kradzieży różnych elementów metalowych na terenie Jeleniej Góry. Łup sprzedawał na jednym z punktów skupu złomu.

Za przestępstwa odpowie przed obliczem sądu dla nieletnich. Póki co zanosi się na to, że zimę oraz święta Boże Narodzenia spędzi w placówce wychowawczej o podwyższonym rygorze w Mogilnie (kujawsko–pomorskie).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~fert 16-11-2007 9:33
Powinno się publikować wizerunek i nazwisko takiego idioty aby w przyszłości go piętnować !!!
~EBE 16-11-2007 9:54
W pełni poieram ! Niestety w Polsce bardzo się dba o prawa wszelkiego rodzaju zbirów. Mam jednak nadzieję, że ta sytuacja ulegnie zmianie . inaczej bandyci dalej będą czuli sie bezkarni. EBE
~grr 17-11-2007 1:42
fert, o tym samym pomyslalem czytajac to doniesienie!
~ber 17-11-2007 2:48
tak a poszkodowanych i swiadkow wizerunki pokazuja mało tego w akcie oskarzenia podają dokładne dane i adresy sprawca jak wyjdzie wie co ma robic dlatego niechetnie ludzie zeznaja
~ktoś 18-11-2007 13:35
ja znam tego kolesia , ale szkoda słów na niego u nich to jest rodzinne

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group