Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6723
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Piętnastoletni wandal na karną kolonię

Piątek, 16 listopada 2007, 9:05
Aktualizacja: 9:20
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Piętnastoletni wandal na karną kolonię
Fot. Archiwum
Kilkanaście przestępstw różnego kalibru ma na swoim koncie nastolatek z Jeleniej Góry. Kradł złom, niszczył mienie. Najbliższe miesiące spędzi w ośrodku wychowawczym w Mogilnie o podwyższonych rygorach.

Zwyrodniałego wyrostka złapała policja po tym, jak w nocy z czwartku na piątek skopał wystawę w jednym ze sklepów i stłukł szybę.

Okazało się, że kartoteka młodocianego zbira jest bogata. – W trakcie prowadzonych czynności operacyjnych policjanci Sekcji ds. Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze ustalili, że chłopak pod koniec października na ulicy Wolności zniszczył dwie tablice reklamowe oraz uszkodził przewody – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Wyrządził szkody na prawie cztery i pół tysiąca złotych.

To jeszcze nie koniec przestępczej działalności nastolatka. Jest on również podejrzany o co najmniej dziewięć kradzieży różnych elementów metalowych na terenie Jeleniej Góry. Łup sprzedawał na jednym z punktów skupu złomu.

Za przestępstwa odpowie przed obliczem sądu dla nieletnich. Póki co zanosi się na to, że zimę oraz święta Boże Narodzenia spędzi w placówce wychowawczej o podwyższonym rygorze w Mogilnie (kujawsko–pomorskie).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group