Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 2852
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Pieskie zmagania z mrozem i śniegiem

Poniedziałek, 12 stycznia 2009, 16:26
Aktualizacja: 18:53
Autor: RED
Karpacz: Pieskie zmagania z mrozem i śniegiem
Fot. Konrad Żurawski
Michal Merhaut z Republiki Czeskiej wygrał jeden z najtrudniejszych europejskich wyścigów psich zaprzęgów – Husqvarna Tour.

Wyścig odbył się w miniony weedend z okazji wprowadzenia na polski rynek karty kredytowej HUSQVARNA z wizerunkiem psich zaprzęgów oraz z okazji wejścia w kolejny wiek historii sportu psich zaprzęgów, bowiem rok temu obchodzona była 100 rocznica tego sportu – poinformował Referat Promocji Miasta Karpacza.

W zawodach wzięło udział łącznie 30 załóg, z czego każda z nich miała do pokonania 26,5 km. Jako pierwszy na metę dotarł zaprzęg Michala Merhauta z Czech, który pokonał trasę o łącznym czasie z 4 czterech etapów 3 godz.39 min. Za nim uplasował się polak Maciej Tomaszewski ( 3godz.42min.), natomiast trzecie miejsce zajął czech Vaclav Zetek (3godz.43min).

Podczas zawodów w Karpaczu gościła telewizja TVN, a w programie Dzień Dobry TVN Tomasz Zubilewicz, wszystkim znany nam prezenter pogody relacjonował bezpośrednio przebieg imprezy oraz aktualną pogodę w mieście i w górach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group