Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2481
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Podgórzyn: Pies Antek ma już nowy dom! AKTUALIZACJA

Wtorek, 10 września 2013, 10:22
Aktualizacja: 16:20
Autor: Mea
Podgórzyn: Pies Antek ma już nowy dom! AKTUALIZACJA
Fot. Urząd Gminy Podgórzyn
– Szukamy domu dla młodego pieska, który w upały dwa dni spędził bez wody i jedzenia w temperaturze ok. 30 stopni Celsjusza, przywiązany do drzewa w przesieckim lesie. Znalazł go spacerowicz i zgłosił sprawę do Urzędu Gminy Podgórzyn – napisali do nas urzędnicy, którzy zajęli się psiakiem. Wiadomość z ostatniej chwili: Antek ma już dom!

Antek, bo tak nazwali go pracownicy urzędu, ma ok. roku. Mimo okrucieństwa, jakiego doznał jest pogodny i przyjacielski. Przez wiele dni przebywał pod opieką urzędników z Podgórzyna, ale nie mógł u nich dłużej zostać. Dlatego, m.in. za naszym pośrednictwem szukali dla niego domu. I udało się.

- Akcja poszukiwania domu dla Antka zakończona pełnym sukcesem! Będzie mieszkał kilka kilometrów stąd w malowniczej okolicy pod lasem. Nowi opiekunowie są nim oczarowani i mamy nadzieję, że Antek odwzajemni to uczucie bardzo szybko. Przekazujemy gorące podziękowania wszystkim, którzy pomagali w akcji poszukiwania domu dla Antka. Dzięki Wam, Antek nie będzie musiał spędzić reszty życia w schronisku dla zwierząt - napisali dotychczasowi opiekunowie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group