Niedziela, 28 czerwca
28°C Jelenia Góra
reklamy

Pierwszaki z „siódemki” prawdziwymi uczniami

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Trema, ale i poczucie dumy towarzyszyły dziś pierwszoklasistom, którzy zostali uroczyście pasowani na pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Jeleniej Górze.

reklamy

W tym roku pasowanie pierwszaków w popularnej „siódemce” odbyło się nieco później niż w latach poprzednich. Jak mówi Elżbieta Rybak, dyrektorka szkoły, jest to wynik napiętego programu nauczania.

Podczas uroczystości emocje widoczne były na twarzach nie tylko pasowanych. Tremy i wzruszenia nie kryli również licznie przybyli rodzice pierwszaków. Ci, z zapartym tchem słuchali słów „pasuję cię na ucznia...”.

– To dla wszystkich ogromne przeżycie – mówiła po uroczystości Elżbieta Rybak. – Dla pierwszoklasistów jest to bardzo ważne, bo są oni przyjmowani do szkolnej społeczności.

Po ceremonii pasowania ogromnym ołówkiem, miała miejsce prezentacja programu artystycznego przygotowanego przez bohaterów wydarzenia dla zaproszonych gości. Były występy, piosenki i wiersze. Imprezę tradycyjnie współorganizowali szóstoklasiści. Po uroczystości na pierwszaków czekały w klasach słodkie przysmaki.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka