Reklama
Środa, 10 czerwca
13°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Mordercza akcja naszych GOPR-owców Turystyka Trening z Diablo za 260 zł Aktualności Kleszcz jest groźniejszy dla psa niż dla człowieka Ciekawe historie i inne opowieści Od Smyrny do syndyka - historia upadku Fabryki Dywanów w Kowarach Aktualności Nowe auta dla rodzin zastępczych Kultura Zabobrze 2026 – dziecięce śpiewanie w Zameczku

Pierwsza „jaskółka” nowej galerii handlowej

Audio

Czytaj na głos

Szpecąca tablica, która od kilku lat informowała o planowanej budowie centrum handlowego „Forum” na placu po byłym targowisku „Kiliński”, przestała straszyć. Wkrótce zawiśnie tu szyld Focus Parku.

Autor: TEJO 1 min czytania

Wydarzenie może błahe, ale warte odnotowania. Kolorową tablicę zamontowano siedem lat temu, kiedy bujające w obłokach marzenia samorządowców i zapowiedzi inwestorów „zapowiadały”, że w miejscu po byłym rynku – zlikwidowanym w 1999 roku – powstanie pierwsza w Jeleniej Górze galeria handlowa.

Jak było potem: wiemy wszyscy. Z górnolotnych zapowiedzi spółki „Atlant” pozostała tylko wspomniana tablica, stanowiąca pewien symbol bezradności jeleniogórskiej. Wbrew planom inwestor nie wbił nawet szpadla w teren wirtualnego centrum, który straszy ludzi do dziś.

Niedawno radni zgodzili się na budowę Focus Parku właśnie w tym miejscu. Można się spodziewać, że tam gdzie wisiała tablica informująca o „Forum”, zawiśnie nowa, z zapowiedzią kolejnej inwestycji. Oby została zdjęta już po jej wybudowaniu.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia PRACA W SORTOWNI 7700 ZŁ NA RĘKĘ Dam pracę Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka