Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 2934
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Pierwsi liderzy Karkonosze Tour MTB

Wtorek, 13 maja 2008, 9:59
Aktualizacja: 9:59
Autor: Organizator
Piotr Formicki, Rafał Ignaczak i Krzysztof Baran – to pierwsi liderzy Karkonosze Tour MTB po dwóch wyścigach rozegranych 1 i 3 maja w Karpaczu i Szklarskiej Porębie.

Między liderami nie ma jednak wielkich różnic punktowych, ponadto to dopiero początek startów i bardzo duże szanse na zwycięstwo mają zawodnicy, którzy dopiero zdecydują się na udział w klasyfikacji.

Podana suma punktów ma więc charakter wyłącznie orientacyjny. Dlatego kolejność podawana jest w układzie alfabetycznym. Do klasyfikacji wliczanych jest 5 najlepszych startów z 13 wyścigów (trzy maratony i dwa XC).

Tymczasem rozegrane zostały dopiero dwie imprezy. Kolejne punkty w klasyfikacji można będzie zdobyć już 31 maja w Świeradowie-Zdrój. Wyścig 8h Non Stop zaliczany jest do kategorii XC. Kilka dni później 7 czerwca w Szklarskiej Porębie rozegrany zostanie Maraton Ducha Gór, poprowadzony w większości nie jeżdżonymi na maratonach wcześniej trasami.

Udział w Karkonosze Tour MTB jest bezpłatny. Warunkiem jest rejestracja na stronie internetowej www.mtb.karkonosz.pl , a później start w dowolnej liczbie wyścigów rozgrywanych w Karkonoszach a przeprowadzonych przez różnych organizatorów i zaliczanych do różnych cyklów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1198
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group