Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 3333
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Piękno Karkonoszy – wystawa w Książnicy

Środa, 14 grudnia 2016, 16:01
Aktualizacja: 16:02
Autor: Robert Czepielewski
Jelenia Góra: Piękno Karkonoszy – wystawa w Książnicy
Fot. Organizator
Już jutro (15.12) o godzinie 16.00 w Książnicy Karkonoskiej przy ulicy Bankowej w Jeleniej Górze nastąpi otwarcie wystawy fotograficznej „Karkonosze Cztery Pory Roku”. Autorami prac są fotograficy z powiatu jeleniogórskiego: Elżbieta Bojczuk, Szymon Bialic, Daniel Koszela, Grzegorz Truchanowicz oraz Zygmunt Trylański.

Karkonoskie krajobrazy i przyroda utrwalane są w obiektywach aparatów fotograficznych przez miłośników gór i fotografii. Wystawa Karkonosze „Cztery pory roku” jest tego przykładem. Inicjatorem wystawy jest Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach wraz ze Starostwem Powiatowym w Jeleniej Górze.

Jednym z głównych celów wystawy jest promocja tego, co najpiękniejsze w naszym powiecie oraz zachęcenie turystów do odwiedzenia naszego regionu, a najlepszym sposobem jest pokazanie niepowtarzalnych zdjęć ukazujących jedyne w swoim rodzaju miejsca, punkty widokowe, ostańce skalne, szczyty.

Wystawa została odebrana z wielkim entuzjazmem szczególnie w Niemczech i Czechach, unikatowe kadry utwierdzają odwiedzających, że Dolny Śląsk jest jednym z najpiękniejszych i niepowtarzalnych regionów w Polsce. Zdjęcia odwiedziły już Bamberg, Alfred w Niemczech, Jablonec w Czechach, gminy powiatu jeleniogórskiego, Kolegium Karkonoskie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group