Zalogowanych: 2

Jelenia Góra: Piękne zwycięstwo MKS–u MOS Karkonoszy

Niedziela, 11 października 2015, 18:36
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 października 2015, 10:14
W drugiej serii spotkań koszykarskiej I–ligi MKS MOS Karkonosze pokonał przed własną publicznością Tęczę Leszno 73:52. Mecz toczny w szybkim tempie mógł się podobać kibicom i co najważniejsze, jeleniogórzanki pewnie pokonały beniaminka zaplecza ekstraklasy.

Niedzielne spotkanie rozegrane w hali SP 10 przy ul. Morcinka do przerwy przyniosło mnóstwo emocji, bowiem wyrównana walka i stracone przez nieskuteczność, szanse jeleniogórzanek na prowadzenie - podrywały kibiców z miejsc na widowni. Po zmianie stron głównymi emocjami była już radość. Z każdą minuta miejscowe zaznaczały swoją przewagę odskakując po 30 minutach na 53:46, a decydująca odsłona była już popisem jednej drużyny - MKS-u MOS Karkonoszy. Podopieczne trenerów Tomasika i Gadzimskiego rozprawiły się z nowym zespołem swojej byłej koleżanki klubowej - Martyny Stasiuk wygrywając ostatecznie 73:52.

Za tydzień (17.10) "Karkonoszki" zmierzą się na wyjeździe z AZS-em Politechniką Koroną Kraków.

MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - X-Demon Tęcza Leszno 73:52 (16:19, 16:15, 21:12, 20:6)