Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 7850
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Piękne Jasełka w "4"

Wtorek, 18 grudnia 2018, 6:07
Aktualizacja: Środa, 19 grudnia 2018, 7:46
Autor: Angelika Grzywacz– Dudek
Jelenia Góra: Piękne Jasełka w "4"
Fot. Angelika Grzywacz- Dudek
Wiele wzruszeń przeżyli w ostatnich dniach rodzice i dziadkowie przedszkolaczków z jeleniogórskiej „Czwórki”. Maluszki wystawiły dla nich jasełka. Nie zabrakło scenek z narodzinami Jezuska oraz wspólnego śpiewania kolęd. Niesamowitym akcentem tegorocznych spotkań było wykonanie przez dzieci z grupy Wiewiórek kolędy „Cicha Noc” w języku migowym.

Jasełka były wystawiane w Miejskim Przedszkolu nr 4 przez trzy dni. Maryja, św. Józef, aniołki i pasterze - tak wyglądało jasełkowe przedstawienie w wykonaniu I grupy "Muchomorków", przygotowanej przez: Ewę Rajkowską, Marzennę Koselnik i Agnieszkę Jałowiec.

Grupa II, czyli sześciolatki Wiewiórki, na spotkanie opłatkowe z rodzicami przygotowały m.in. kolędę „Cicha noc” w języku migowym, którego nauczyła je Wioletta Hejnosz. W pozostałych częściach przedstawienia pracowała z nimi również Grażyna Matyszczyk.

Chwile wzruszeń swoim rodzicom i dziadkom dały też „Zajączki”, które przygotowywały Katarzyna Baran i Alina Zielińska.

Przepięknie na scenie zaprezentowały się też Krasnoludki, czyli grupa VI składająca się z trzy- i czterolatków. Maluszki zostały przygotowane przez Elżbietę Sokolińską, Małgorzatę Duszkiewicz i wspomagającą panią Dorotkę.

Nie zabrakło trzej dostojnych króli oraz uroczych aniołków i zabawnych pasterzy. Wykonane przez nich kolędy i pastorałki wzruszyły rodziców do łez.

Twoja reakcja na artykuł?

8
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
3
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group