Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 6785
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowickie kolędowanie 2012

Wiadomości: PIECHOWICE
Sobota, 14 stycznia 2012, 8:52
Aktualizacja: 14:31
Autor: Accipiter
Fot. Archiwum
Jutro, w niedzielę, o godz. 15. w parafii p.w. św. Antoniego w Piechowicach, po mszy popołudniowej zabrzmią polskie kolędy i piosenki świąteczne w tradycyjnych i mniej tradycyjnych wykonaniach.

„Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Lulajże Jezuniu” czy „Przybieżeli do Betlejem” to tylko niektóre kolędy, jakie usłyszy widownia w Piechowicach. Mało tego - nie tylko usłyszy, ale i będzie śpiewała. Bowiem zebrani mieszkańcy wspólnie z wykonawcami będą kolędowali.

- Celem koncertu, będzie przede wszystkim wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek przez zgromadzoną licznie publiczność, a także poznawanie nowych utworów. Z zaproszenia skorzystali m.in. rodzice występujących uczniów – zapowiada ksiądz proboszcz Ryszard Soroka.

Niedzielne popołudnie uświetnią dwa muzyczne zespoły Piechowickiego Ośrodka Kultury: „s-POK-oo” i „Szklarki” oraz chór parafialny „Harfa”. Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki zaśpiewają także dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 1 i nr 2 w Piechowicach. W koncercie wystąpią ponadto: grupa muzyczna „Kolorowe Nutki” ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz uczniowie z piechowickiego Gimnazjum im. Jana Pawła II.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~pomóżcie nam 14-01-2012 19:52
W Sudetach australijczycy chcą otworzyć kopalnię uranu metodą wpompowania pod ziemię milionów litrów kwasu siarkowego co infiltrując skazi złoża WODY na ogromnym obszarze - dotyczy Cieplic, Jeleniej Górzy i ogromnego obszaru Sudetów tak już się stało w Turyngii w Czechach,Kazachstanie i wszędzie tam gdzie stosowano tą metodę.Mała Gmina i jej protest nie wystarczy.Pomóżcie !!! Jeżeli tego nie zrobicie to życzę zdrowia Jeleniogórzanom.
~andi2007 14-01-2012 22:48
Na prawdę warto przyjść i posłuchać. Czas na odreagowanie od codziennych kłopotów . A za tydzień 22.01 Chór Parafialny Harfa zaśpiewa koncert kolęd w kościele św. Antoniego w Piechowicach. Jak chcesz posłuchać i mile spędzić godzinkę -ZAPRASZAMY już dzisiaj.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group