Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 6152
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lubin: Pięć dni do derbów Dolnego Śląska.

Środa, 24 kwietnia 2013, 15:35
Aktualizacja: 15:51
Autor: red.
Lubin: Pięć dni do derbów Dolnego Śląska.
Fot. Zagłębie Lubin
Derby, czyli spotkania drużyn z jednego regionu są zawsze związane z dużymi emocjami. Pod względem piłkarskim – rządzą się swoimi prawami, a dla kibiców są najważniejszym meczem w sezonie. Na derby Dolnego Śląska, już teraz szykuje się cały Lubin, a także fankluby z całego województwa.

Tuż przed weekendem cały Lubin zostanie obwieszony flagami w Miedziowych barwach. Stowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin – „Zagłębie Fanatyków”, a także wszystkie grupy kibicowskie apelują aby nie tylko miasto, ale zwłaszcza kibice tego dnia przybrali pomarańczowe barwy. Wychodząc naprzeciw fanom Zagłębie Lubin wprowadziło specjalną derbową promocję, która obowiązuje w oficjalnym sklepie klubowym na II piętrze Cuprum Arena. Od dziś wszystkie pomarańczowe koszulki można kupić nawet o 20 % taniej.

Adam Banaś, kapitan Miedziowych docenił obecność i doping kibiców na spotkaniu z zeszłej jesieni we Wrocławiu. Ale liczy na jeszcze lepszy rezultat w Lubinie: „Pewnie doping będzie jeszcze mocniejszy, jeszcze bardziej odczujemy wsparcie kibiców!

To mecz, na którym nie może Cię zabraknąć. Bilety na to prestiżowe spotkanie kupisz w Centrum Kultury w Lubinie, sklepie klubowym na II piętrze Cuprum Areny, online a także w Zielonej Górze, w sklepie klubowym żużlowego partnera – Falubazu Zielona Góra.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie obu drużyn w tym sezonie miało miejsce dokładnie pół roku wcześniej, 28 października 2012 roku. Wówczas to Miedziowi wyszli zwycięsko z potyczki, dzięki golom Michala Papadopulosa i Szymona Pawłowskiego. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już za pięć dni. Zapraszamy wszystkich na mecz KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław. 28 kwietnia, godzina 14:30.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group