Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 7793
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Piątka dla policji. Czy rzeczywiście?

Czwartek, 10 kwietnia 2008, 8:38
Aktualizacja: 8:40
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Piątka dla policji. Czy rzeczywiście?
Fot. TEJO
Wyższa niż w ubiegłym roku ocena pracy policjantów przez ludzi: to wynik ankiety opracowanej na zlecenie komendy głównej przez ośrodki badawcze opinii społecznej. To cieszy mundurowych, ale nie można się opierać wyłącznie na statystykach.

W badaniach wypowiedziało się tysiąc mieszkańców Dolnego Śląska. Ankietowani wystawili policjantom piątkę. Jest bezpieczniej niż rok temu: częściej widziane są patrole, mniej boimy się wychodzić po zmroku, policja działa skuteczniej.

- Ocena społeczna jest dla policji najważniejsza. Policjanci w swojej pracy nie mogą opierać się wyłącznie na statystykach. Bo choć są one w przypadku województwa dolnośląskiego dobre, co jest zasługą wszystkich policjantów garnizonu dolnośląskiego, od tych, którzy patrolują ulice, poprzez dzielnicowych do przełożonych wyższego szczebla, nie mogą stanowić jedynego źródła oceny – konkluduje mł. asp. Paweł Petrykowski.

Jak jest rzeczywiście? O tym wiedzą najlepiej sami mieszkańcy Jeleniej Góry, zwłaszcza ci, którzy mieszkają w rejonach, gdzie policjanci mają więcej pracy. Zapraszamy do dzielenia się konstruktywnymi opiniami na ten temat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group