Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 2655
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: PEZET i MAŁOLAT. Koncert już jutro KONKURS

Piątek, 16 grudnia 2011, 8:47
Aktualizacja: 8:49
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: PEZET i MAŁOLAT. Koncert już jutro KONKURS
Fot. Organizator
Rewelacyjne teksty zestawione z typowo ulicznymi, a przy tym niezwykle „tłustymi” bitami w wykonaniu dwóch pierwszoligowych artystów z polskiej sceny rapowej – PEZETA i jego ziomka MAŁOLATA. Oto czego będziecie mogli posłuchać już jutro, 17 grudnia w Oriencie.

PEZET i MAŁOLAT, MAŁOLAT i PEZET ci dwaj panowie wystąpią już jutro w klubie muzycznym Orient Express w dawnym budynku dworca PKP w Jeleniej Górze w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej „Dziś w Twoim mieście”. Jak będzie?

– Goście rządzą! „Seniorita”, „Ukryty w mieście Krzyk” PEZETA oraz kawałki z „W pogoni za lepszej jakości życiem” MAŁOLATA to według mnie jedne z najlepszych kompozycji w historii rodzimego rapu. Doczekać się już nie mogę ich koncertu. Na pewno, zagrają genialnie - mówi nam Paweł „Pablo” Głuch, miłośnik rapu i hip-hopu z Jeleniej Góry.

Bilety na koncert PEZETA i MAŁOLATA można nabyć w Oriencie i sklepie muzycznym DEMO przy ulicy 1 Maja 60. Cena: 35/40 zł. Start, 20.00. Dla czytelników Jelonki.com, którzy dzisiaj o godz. 12.00 jako pierwsi zadzwonią do naszej redakcji i podadzą hasło: „PEZET i MAŁOLAT” przygotowaliśmy dwie darmowe wejściówki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group