Czytających: 8877

Jelenia Góra: Pewna wygrana młodziczek

Piątek, 7 maja 2021, 21:22
Aktualizacja: 21:22
Młodziczki Karkonoszy Jelenia Góra pokonały u siebie SPR Polkowice 20:10 i zajmują drugie miejsce w tabeli grupy B ligi wojewódzkiej.

Jeleniogórzanki od początku meczu dyktowały warunki gry. W 6. minucie prowadziły 4:1, a w 12. minucie był ostatni moment, kiedy to przyjezdne zbliżyły się na dwie bramki (6:4) - w kolejnych minutach przewaga Karkonoszy rosła, by do szatni schodzić przy stanie 13:6. Po zmianie stron nadal skuteczniejsze były biało-niebieskie, które w 42. minucie prowadziły już 19:8. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 20:10.

Karkonosze z dorobkiem 6 zwycięstw i 5 porażek zajmują 2. miejsce w tabeli. Do rozegrania mają jeszcze spotkanie wyjazdowe z Borem Oborniki Śląskie (lider, z bilansem 10-1).

MKS Karkonosze Jelenia Góra - SPR Polkowice 20:10 (13:6)

Karkonosze: Popczyńska 8, Kwapińska 4, Zaremba 3, Kryrowicz 2, Kachnikiewicz 2, Buluk 1, Gąsior, Hołyś, Lewandowska, Matusik, Szymecka, Wrona.
SPR: Szumska 7, Moderacka 2, Kałuszka 1, Mokiejewska, Klocińska, Lambrych, Andruszko, Woźniakiewicz, Struk, Światłoch.