Reklama
Wtorek, 9 czerwca
19°C Jelenia Góra

"Perły Karkonoszy" w Nowym Rynku

Audio

Czytaj na głos

To była niepowtarzalna okazja, by doświadczyć spotkania z kulturą, sztuką i przyrodą, w jednym miejscu. Wczoraj (16 marca) w Galerii Nowy rynek odbyła się pierwsza edycja festiwalu „Perły Karkonoszy”.

Autor: WAC 1 min czytania

W trzech salach przez kilka godzin odbywały się prelekcje prozdrowotne, wykłady, warsztaty gimnastyki oraz jogi. Szczególnymi atrakcjami były koncert mis i gongów, pokazy akrobatyczne, malowanie buziek z Julie Portrait i warsztaty „Zrób to sam”. W trakcie festiwalu działała także strefa wystawców.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Zatrudnimy Dam pracę Szklarska Poręba Cena Brak zdjęcia Kontenery wynajem- odpady po budowlane ,gruz i inne Usługi różne Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Elewacje Docieplenia Domów Usługi budowlane Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka