Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 7826
Zalogowanych: 55
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Performatywność w muzyce nowej i muzyce eksperymentalnej

Wtorek, 6 czerwca 2017, 7:17
Aktualizacja: 7:23
Autor: BWA
Jelenia Góra: Performatywność w muzyce nowej i muzyce eksperymentalnej
Fot. Organizator
Performatywność w muzyce nowej i muzyce eksperymentalnej to temat wykładu Pawła Krzaczkowskiego, który zaplanowano na piątek (9.06) w Galerii Biura Wystaw Artystycznych przy ul. Długiej 1 w Jeleniej Górze.

Wykład dotyczyć będzie nowych tendencji w muzyce polegających na komponowaniu gestów i konwencji wykonawczych w celu wydobycie świeżych znaczeń i nowej jakości artystycznej. Tendencja ta powiązana jest ze zwrotem cyfrowym w muzyce współczesnej,
zainteresowaniem środowiska mediami cyfrowymi, i tym, w jaki sposób przedefiniowują one praktyki twórcze i obiegi informacji dźwiękowych we współczesnych mediach elektronicznych.

Wykład Pawła Krzaczkowskiego odbędzie się 9 czerwca (piątek), godz. 18.00. Paweł Krzaczkowski to kurator, librecista, eseista, poeta, artysta dźwiękowy. Publikuje teksty poświęcone muzyce współczesnej i architekturze. Wykłady w ramach projektu "Sztuka i obraz" realizowane są przy pomocy Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Kiedy ostatni raz jechałeś/aś pociągiem?

Oddanych
głosów
728
Kilka dni temu (jeżdżę regularnie)
14%
Miesiąc temu (jeżdżę od czasu do czasu)
31%
Nie pamiątem (jeżdżę samochodem)
50%
Wolę autobus
5%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Dlaczego Właściwie Izrael walczy z Palestyną?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Inne wydarzenia
Odkryli karty. Tak wygląda cała trasa
 
Aktualności
Dworzec w Miłkowie znów żyje
 
Aktualności
Święto Rodzin Zastępczych na Wzgórzu Kościuszki
 
Aktualności
Pokolenia razem na szkolnym jubileuszu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group