Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 6491
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pędem w drzewko po wariacku

Środa, 12 listopada 2008, 8:35
Aktualizacja: 9:16
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Pędem w drzewko po wariacku
Fot. TEJO
Kierowcy jeżdżący ulicą Słowackiego lubią przycisnąć gaz do dechy na tym zdradliwym trakcie, obsadzonym dębami. Gdyby w miejscu niewielkiego drzewa „skoszonego” przez nieznanego zmotoryzowanego rosło większe, moglibyśmy napisać o tragedii.

W jaki sposób drzewko zostało rozjechane przez nieznanego kierowcę? Trudno to będzie ustalić. Jedna z prawdopodobnych wersji zakłada, że zmotoryzowany jechał bardzo szybko i został wyrzucony z zakrętu na trawnik przed chodnikiem, a po drodze „skosił” drzewko.

Na szczęście wówczas w pobliżu nie było pieszych. Nie jest wykluczone, że do zdarzenia doszło w nocy. – Kierowcy tu lubią poszaleć – mówi nam pobliski mieszkaniec. – Urządzają sobie wyścigi zwłaszcza wówczas, kiedy ruch jest mniejszy. Było tu już kilka stłuczek, a sąsiadowi dwa razy ktoś „skasował” zaparkowany przy krawężniku samochód – usłyszeliśmy.

Kierowca, który zniszczył drzewko, miał sporo szczęścia, że nie trafił w potężny konar, jaki rośnie kilka metrów dalej. Nie należy więc mieć nadziei, że ten przypadek posłuży jako nauczka, że ulicą Słowackiego nie można jeździć jak wariat.

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group