Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Pawilon Norweski sprzedany

Audio

Czytaj na głos

Autor: UM 1 min czytania

Rozstrzygnięto przetarg na sprzedaż „Pawilonu Norweskiego” w Parku Norweskim w Cieplicach. Obiekt ten był przed wielu laty efektowną restauracją, i dla takiej funkcji go budowano. Później – przez kilkadziesiąt lat – pełnił funkcję siedziby Muzeum Przyrodniczego.

reklamy
reklamy

Po przeprowadzce Muzeum do zespołu pocysterskiego, w którym – w wyniku rewitalizacji znalazło swoją siedzibę także Wirtualne Muzeum Fresków Dolnego Śląska – przeznaczony został do powtórnego zagospodarowania. Początkowo próby sprzedaży były nieskuteczne. W końcu kwietnia znalazł się nowy właściciel – przedsiębiorca gastronomiczny, który już dysponuje takimi lokalami w Jeleniej Górze, więc kolejny będzie poszerzeniem obszaru prowadzonej przezeń działalności.

Pawilon Norweski został sprzedany za kwotę przekraczającą 1.500.000 zł.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka