Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 22 listopada
Imieniny: Marka, Stefana
Czytających: 6854
Zalogowanych: 27
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pastelowe pasje Stanisława Mierzwińskiego w ODK

Piątek, 19 kwietnia 2013, 9:43
Aktualizacja: 9:46
Autor: ODK
Jelenia Góra: Pastelowe pasje Stanisława Mierzwińskiego w ODK
Fot. Organizator
Osiedlowy Dom Kultury w Jeleniej Górze (ul. Trzcińskiego 12) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Stanisława Mierzwińskiego "Moje pastelowe pasje", który odbędzie się w czwartek, 25. kwietnia o godz. 17:00 w Galerii "Hall".
– W swoim malarstwie koncentruję się na formie, fakturze i kolorze. Głównym tematem moich prac jest martwa natura, pejzaże i portrety – mówi artysta.

Stanisław Mierzwiński od lat wspiera i udziela się w akcjach charytatywnych "Rodzice – Młodzieży", organizowanych przez dyrekcję Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Jeleniej Górze przekazując obrazy. (Te akcje wspomagają najzdolniejszych uczniów LO w Jeleniej Górze). Zdobywca tytułu "Bohater Tygodnia" tygodnika "Chwila dla Ciebie" za przekazanie obrazów na aukcję w 2012.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
422
Tak
36%
Nie
59%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
5%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Potop szwedzki – historia animowana
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Karkonosze
Joanna i Daniel Staniszewscy kończą remonty w schronisku "Nad Łomniczką"
 
Aktualności
21 listopada – Dzień Życzliwości
 
Inwestycje
Kończą budować rondo
 
Aktualności
Karkonosze mają swój własny… Sopot!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group