Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 3463
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pasowanie w SP nr 8

Wtorek, 12 października 2021, 12:01
Autor: WAC
Jelenia Góra: Pasowanie w SP nr 8
Fot. WAC
Wczoraj (11.10) w Szkole Podstawowej nr 8 odbyło się pasowanie na ucznia dzieci, które we wrześniu rozpoczęły naukę. Bohaterami uroczystości było 44 uczniów z dwóch klas pierwszych.. W tej ważnej chwili towarzyszyli im bardzo przejęci rodzice, dziadkowie i inni członkowie rodzin.

Pasowanie miało bardzo uroczysty przebieg. Był hymn państwowy odśpiewany prze pierwszaków, ślubowanie na sztandar szkoły oraz w finale pasowanie wielkim ołówkiem przez dyrektorki szkoły Marię Silibert – Salaburę oraz Marzenę Dutkę. Wcześniej, w trakcie programu artystycznego, dzieci zaprezentowały spory talent recytatorski oraz wokalny. Bardzo dobrze poradziły sobie także z zagadkami zadawanymi przez uczniów starszych klas.

W tym ważnym dniu życzę pierwszakom, aby w przyszłości czuli się dumni, że są uczniami swojej szkoły – mówi dyrektor SP nr 8 M. Silibert – Salabura. - Żeby czuli, że to jest ich szkoła i żeby kształtowali takie cechy charakteru, jak szlachetność, pracowitość. Aby rozwijali swoje talenty i rozwijali swoje umiejętności, i żebyśmy my z nich byli dumni.

Twoja reakcja na artykuł?

7
64%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
9%
Złości
3
27%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group