Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6605
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pasowanie pierwszoklasistów w Gimnazjum nr 3

Poniedziałek, 13 października 2014, 10:47
Aktualizacja: 11:02
Autor: Gim3
Jelenia Góra: Pasowanie pierwszoklasistów w Gimnazjum nr 3
Fot. Archiwum Szkoły
Samorząd Uczniowski w jeleniogórskim Gimnazjum nr 3 zorganizował w piątek (10.10.) pasowanie pierwszoklasistów. Po uroczystym ślubowaniu w obecności dyrektora Mirosława Ciesielskiego, przyszła pora na otrzęsiny, podczas których zabawy i śmiechu było co niemiara.

Wicedyrektor szkoły Marek Przeorski zwrócił uwagę na wysoki poziom prezentacji przygotowanych przez poszczególne klasy. Podziękował uczniom i wychowawcom za zaangażowanie w przygotowanie tego ważnego dnia. Wszystkim pierwszoklasistom życzył sukcesów edukacyjnych w nowej szkole i zaprosił do udziału w konkursach.

Uczestnicy otrzęsin z pewnością nie zapomną jedzenia cytryny na czas, konkurencji zręcznościowych czy też karmienia kolegów budyniem z zasłoniętymi oczami. Wszyscy z przejęciem kibicowali kolegom i koleżankom wytypowanym do poszczególnych konkurencji.

Jestem bardzo zadowolona, że tradycja uroczystego włączania klas pierwszych w poczet społeczności uczniowskiej w naszym gimnazjum z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Najważniejsze jest to, że młodzież świetnie się bawi. Widać to było, gdy uczniowie z radości wskoczyli na drabinki na sali gimnastycznej, aby kibicować swoim kolegom. Brawo dla pierwszaków, dla członków Samorządu Uczniowskiego i dla uczniów z Elektronika, którzy pomogli przy oprawie muzycznej - mówi opiekun Samorządu Uczniowskiego Kamila Janulewicz-Montuło.

Kolejne otrzęsiny już za rok.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group