Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 2460
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pasowanie pierwszaczków w Sobieszowie

Poniedziałek, 21 października 2013, 10:00
Aktualizacja: Wtorek, 22 października 2013, 8:47
Autor: AP
Jelenia Góra: Pasowanie pierwszaczków w Sobieszowie
Fot. AP
45. pierwszoklasistów, w tym 5. sześciolatków Szkoły Podstawowej nr 15 w Jeleniej Górze – Sobieszowie przyjęło uroczyste ślubowanie i wstąpiło w poczet szkolnej społeczności.

W uroczystym pasowaniu udział wzięli: posłanka na Sejm RP Zofia Czernow, radny Janusz Wojtas, dyrektor Szkoły Zbigniew Stępień, z-ca Małgorzata Kruczkowska, licznie zgromadzeni rodzice, dziadkowie oraz uczniowie szkolnego oddziału przedszkolnego.

Uroczystość rozpoczęła się programem artystycznym, przygotowanym przez Małgorzatę Ochenkowską i Monikę Stradomską, w wykonaniu uczniów klasy IV, którzy pokazali spektakl pełen humoru. Popis swoich umiejętności gry na instrumentach perkusyjnych zaprezentowała Michalina GembickaPierwszoklasiści również wykazali się umiejętnościami artystycznymi. Udowodnili, że potrafią śpiewać i recytować wiersze.

Po zakończeniu części artystycznej pierwszaki złożyły ślubowanie, a dyrektor szkoły Zbigniew Stępień zaczarowanym ołówkiem pasował na ucznia.

- Dla szkoły nie ma ważniejszego dnia niż pasowanie nowych uczniów, bo to znaczy, że szkoła się rozwija. Chciałabym pogratulować dzieciom oraz rodzicom - powiedziała Zofia Czernow.

Po zakończeniu akademii, w klasach czekał na dzieci słodki poczęstunek i pamiątkowe dyplomy.

- Dostaliśmy śliczne birety, dyplomy, piękne upominki i smaczny poczęstunek. Dzziękujemy - radośnie wołały dzieci z klasy I a i I b.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group