Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 15294
Zalogowanych: 98
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Paser w rękach policji

Piątek, 26 stycznia 2018, 13:27
Aktualizacja: 13:30
Autor: 112
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w miejscu zamieszkania posiadał przedmioty pochodzące z przestępstwa. W pomieszczeniu gospodarczym policjanci znaleźli traktor ogrodowy oraz elementy wyposażenia basenu.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w sprawie kradzieży z włamaniem do jednego z budynków w powiecie jeleniogórskim, do której doszło pod koniec ubiegłego roku ustalili, że najprawdopodobniej część skradzionego mienia może posiadać 34-latek. Policjanci wkrótce tę informację potwierdzili.

W wyniku przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych znaleźli traktor ogrodowy, który został skradziony z garażu w Jeleniej Górze 3 listopada ubiegłego roku oraz elementy wyposażenia basenu pochodzące z kradzieży z włamaniem do jednego z budynków w powiecie jeleniogórskim. Wartość odzyskanego mienia wynosi około 8000 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
1083
Tak
81%
Nie
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego śnimy? Wpływ snu na życie
Rozmowy Jelonki
W sklepach mówią, że już tak jest, ale tak naprawdę jeszcze nie ma
 
Aktualności
Finał „The Voice Senior” z Violettą Kapcewicz
 
Aktualności
Lada dzień zaczną spuszczać wodę w Pilchowicach
 
Czechy
Tunel, który przybliża Pragę
 
Aktualności
Bal charytatywny Fundacji im. J. Szmajdzińskiego
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group