Niedziela, 28 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy

Pasażer zatrzymany z amfetaminą

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu złotoryjskiego podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków.

W niedzielę (30.08) około godziny 5.20 policjanci na ul. Jana Pawła II w Jeleniej Górze zauważyli pojazd marki Ford, którego kierujący na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej.

Kierującym był mieszkaniec Złotoryi, który podróżował z pasażerami. W trakcie kontroli uwagę funkcjonariuszy zwróciło zachowanie 37-letniego pasażera, który był nerwowy i „coś” wyrzucił. Po sprawdzeniu okazało się, że był to woreczek strunowy z amfetaminą. Z zabezpieczonych narkotyków można uzyskać około 500 porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków, a także sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka