Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 7211
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Partia Bustowskiego zarejestrowana

Poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 11:33
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Partia Bustowskiego zarejestrowana
Fot. Przemek Kaczałko
Marcin Bustowski poinformował o zarejestrowaniu jego nowej formacji politycznej Przebudzeni Konsumenci. Jak przekonuje jeleniogórski aktywista na rzecz bezpiecznej żywności, ugrupowanie ma być alternatywą dla osób rozczarowanych działaniem istniejących partii od prawicy po lewicę.
Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali intelektualnie i materialnie. Partia Przebudzeni Konsumenci została zarejestrowana – poinformował nas M. Bustowski. – Partia jest adresatem dla ludzi propagujących prawa i wolności człowieka zgodnie z Konstytucja RP z 2 kwietnia 1997 r. oraz innych międzynarodowych umów praw i wolności człowieka. Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej równości i swoich praw. Są oni z natury obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinnością postępowania w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa – ten aspekt etyczno-moralny należy obudzić. Dlatego w partii Przebudzeni Konsumenci nie ma miejsca dla idei skrajnych lewaków i prawaków, chcących kreować snobizm hierarchiczny, który w historii wykreował antykulturę i niewolnictwo, rozwarstwiając społeczeństwa na równych, równiejszych i najrówniejszych – przekonuje lider nowej partii.
Wiem, że świadomi konsumenci stanowią w narodach mniejszość, ale ich jednostkowa siła mocy jest tysiąckrotnie większa, jak pasywistów czy statystów powielających obcy program, którzy nie żyją własnym życiem – dodał Marcin Butowski.

Twoja reakcja na artykuł?

62
32%
Cieszy
48
25%
Hahaha
4
2%
Nudzi
1
1%
Smuci
6
3%
Złości
74
38%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (67) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group